Studio fotograficzne Poznań

Studio

Zapraszamy do korzystania z naszego studia w samym centrum Poznania przy ulicy Fredry 2/6! Do dyspozycji oddajemy Wam studio o łącznej powierzchni ponad 70m².

  • Plan zdjęciowy: 4,2×6,3m
  • Wysokość: 3,2m

Możliwość wykorzystania dwóch pomieszczeń i wygodnego fotografowania przez szerokie,skrzydłowe drzwi (125 cm). Odejście od tła wynosi wtedy prawie 9 metrów, a szerokość planu to 6,3m. Pozostawiamy do Waszej wyłącznej dyspozycji oba pomieszczenia.

Zapraszamy profesjonalistów, amatorów, jak i osoby które jeszcze nigdy nie pracowały w studio. Pomożemy przy pierwszych krokach w pracy z lampami studyjnymi i doradzimy jak ustawić światło. W razie potrzeby w trakcie wynajmu jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Polub nas na facebook’u a na bieżąco będziesz informowany o nowościach i promocjach!

Cennik

Do 2h – 50zł/h
Powyżej 2h – 40zł/h

Wynajem po godzinie 18:00 i w weekendy:
Do 2h – 60zł/h
Powyżej 2h – 50zł/h

Metr zużytego tła kartonowego – 40zł

Minimalny czas wynajmu studia, to 2 godziny. Czas wynajmu liczony jest od godziny rezerwacji do momentu opuszczenia studia przez ostatniego uczestnika sesji.

Zachęcamy do stałej współpracy – przy stałym wynajmie oferujemy bardzo korzystne warunki. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

studio-fotograficzne-poznan-6studio-fotograficzne-poznan-2studio-fotograficzne-poznan-3studio-fotograficzne-poznan-5studio-fotograficzne-poznan-6studio-fotograficzne-poznan-9studio-fotograficzne-poznan-11studio-fotograficzne-poznan-16studio-fotograficzne-poznan-18