Chromatic Studio – Studio Fotograficzne Poznań

ProfesjonalnA FOTOGRAFIA I STUDIO

Poznajmy się!

Chromatic Studio to ludzie i przestrzeń, dzięki którym zrealizujesz swoje fotograficzne potrzeby. Nasze korzenie sięgają kilkunastu lat doświadczenia w branży fotograficznej, a Chromatic Studio to owoc naszej pasji i ciągłego doskonalenia.

Systematycznie udoskonalamy nasz warsztat i sprzęt, dzięki czemu realizowana przez nas fotografia reklamowa spełnia najwyższe jakościowe standardy. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładnie zapoznając się z wymaganiami Klienta. Potrafimy wsłuchać się w oczekiwania ludzi i dopasować nasze działania do specyficznej charakterystyki produktu oraz grupy docelowej.

Sesja Zdjęciowa dla Twojej Firmy

Potrzebujesz firmowych portretów, sesji wizerunkowej pracowników lub zdjęć produktowych? Zapraszamy na sesje zdjęciowe w naszym studio lub w wybranej przez Ciebie lokalizacji. 

Zajmujemy się kompleksową realizacją – dysponujemy własnym studiem, sprawdzoną ekipą wizażystek, stylistek oraz własną bazą modelek i modeli w każdym wieku. Posiadając bogate zaplecze techniczne i zespół kompetentnych specjalistów zrealizujemy każde zlecenie dotyczące fotografii reklamowej. 

Współpracujemy zarówno z firmami, jak i rozmaitymi organizacjami oraz instytucjami. Wykonywana przez nas fotografia reklamowa znajduje zastosowanie w tradycyjnych kampaniach promocyjnych, jak i działaniach marketingowych prowadzonych w mediach społecznościowych.

Wynajem studia fotograficznego

Nasze studio fotograficzne to przestronne i inspirujące miejsce, w którym możesz spełnić swoje fotograficzne marzenia. Studio jest położone w kamienicy przy ulicy Jeżyckiej 45/9 w Poznaniu. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wyjątkowych zdjęć. 

Wysokie sufity, uniwersalny wystrój, bogate wyposażenie – to tylko niektóre z naszych atutów. Dostępne tła, modyfikatory światła i akcesoria pozwalają tworzyć unikalne sceny, a nasze pomieszczenia są idealne zarówno do sesji studyjnych, jak i fotografowania przy świetle dziennym.

Niezależnie od projektu i charakteru fotografii reklamowej, stawiamy na doskonałość techniczną i artystyczną. Nasz zespół chętnie pomoże Ci w uzyskaniu najlepszego efektu. Daj tylko znać, jaki masz cel, jaki efekt chcesz uzyskać, a my dokładnie pokierujemy Cię przez cały proces! 

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu do swojego projektu? Nasza wypożyczalnia oferuje szeroki wybór aparatów, obiektywów, lamp błyskowych, lamp LED, statywów i modyfikatorów. Całą listę sprzętu znajdziesz w zakładce wypożyczalnia

Studio fotograficzne Poznań

Zdjęcia możemy zrealizować w naszym studio przy ulicy Jeżyckiej 45/9 w Poznaniu, gdzie stworzymy dla Ciebie zdjęcia w kameralnym otoczeniu. Dysponujemy mobilnym sprzętem studyjnym, także zarówno sesje portretowe, jak i wizerunkowe możemy zrealizować w dowolnym miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami lub po prostu masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.