Fotografia Ślubna – Cennik

Fotografia Ślubna – Oferta i Cennik

Witajcie!

Zajmujemy się wieloma dziedzinami fotografii, jednak to reportaż ślubny jest naszą prawdziwą pasją. Cenimy możliwość uwiecznienia na zdjęciach ważnych dla Was momentów, które nigdy się już nie powtórzą i pokazanie ich w prawdziwy sposób. Staramy się nie ingerować w przebieg wydarzeń i dzień Waszego Ślubu pokazać tak pięknym jaki na prawdę był. Jesteśmy parą fotografów i nad Waszymi zdjęciami pracujemy zawsze we dwoje, co pozwala uchwycić każdą sytuację z różnych perspektyw. Fotografujemy wspólnie od 2010 roku. Każdy Ślub jest inny i będzie nam bardzo miło wykonać kolejny reportaż dla Was!

Naszą pracę dzielimy na kilka etapów:

Przygotowania

Zazwyczaj 1-3 godzin przed ceremonią ślubną. Możemy fotografować u Pani Młodej w domu, lub dzielić się na dwa domy – to wszystko zależy jak Para Młoda zaplanuje przygotowania.

Ceremonia ślubna / Uroczystość w USC

Staramy się w trakcie ceremonii być jak najmniej widocznymi, zazwyczaj nie wykorzystujemy też lamp błyskowych.

Przyjęcie

Tutaj mamy dwie opcje. W pierwszej towarzyszymy Młodej Parze do tzw oczepin, mniej więcej do godziny 24. W drugiej zostajemy na przyjęciu przez 3 pierwsze godziny – wtedy jest szansa na uwiecznienie życzeń gości, na zdjęcie grupowe, pierwszy taniec.

Sesja plenerowa

Sesję wykonujemy dniu Ślubu lub w innym wybranym dniu. Zaletą wykonania sesji w dniu ślubu są naturalne emocje towarzyszące Wam w tym dniu, a cała atmosfera jest nie do powtórzenia. Potrzebujemy na prawdę niewiele czasu, aby wykonać 20-30 świetnych zdjęć.

W przypadku sesji w innym dniu mamy zazwyczaj nieco więcej czasu i możliwości. Dobrym pomysłem są także sesje wyjazdowe – góry, morze, a nawet wyjazdy zagraniczne (mamy doświadczenie w organizacji lotów w dobrej cenie).

Cennik

Przygotowania
200zł za godzinę (zazwyczaj 1-3 godzin)

Ceremonia ślubna:
kościelna: 1000zł
uroczystość w USC: 800zł

Przyjęcie:
do oczepin: 1000zł
3 pierwsze godziny: 500zł

Sesja plenerowa:
w dniu ślubu: 500zł
sesja w innym terminie: 700zł

W cenie wysokiej klasy fotoksiążka w formacie 20×30 lub 30×30 oraz pendrive ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości. Jeśli chcielibyście mieć np. fotoksiążki dla rodziców, dodatkowe odbitki czy wydruki na ścianę , wszystko to możemy Wam zapewnić – do indywidualnego ustalenia.

Tworzymy także na naszej stronie galerię zabezpieczoną hasłem – linka możecie przesyłać rodzinie i znajomym.

Nad reportażem ślubnym pracujemy zawsze we dwoje – dzięki czemu mamy pewność, że nie umknie nam żaden ważny kadr. Pozwala to również pokazać dzień Waszego Ślubu z różnych perspektyw.

Istnieje oczywiście możliwość indywidualnego dostosowania oferty – zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia dostępności terminów 🙂

Zuza i Mateusz 🙂

Kontakt:
Zuzanna Garsztka:
tel. 698 091 111
info@chromaticstudio.pl