Fotografia krajobrazowa

Profesjonalne, wyjątkowe ujęcia

Fotografia krajobrazowa Poznań

Realizujemy sesje zdjęciowe pokazujące krajobraz w atrakcyjny sposób. Działamy w tym zakresie m.in. dla właścicieli terenów zielonych, miast czy gmin, branży hotelarskiej, turystycznej i podróżniczej.

Fotografia krajobrazowa – na czym polega? 

Fotografia krajobrazowa ma pokazać z jak najlepszej strony dany obszar. Najczęściej jest to park, las, miasteczko, teren zielony czy rekreacyjny. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie fotograficznym, wykonujemy również zdjęcia i filmy z wykorzystaniem drona, które pozwalają na wykonanie niecodziennych ujęć.

Jak wygląda sesja?

W przypadku fotografii krajobrazowej kluczowe jest dla nas zwrócenie uwagi na kompozycję obrazu. Nie bez znaczenia jest również pogoda czy pora dnia. Oczywiście na etapie obróbki możemy sporo zdziałać, jednak zawsze staramy się wydobyć jak najwięcej naturalnego piękna terenu i krajobrazu, który właśnie jest obiektem naszych zainteresowań. 

Fotografia krajobrazowa – kontakt 

Napisz do nas lub zadzwoń, abyśmy mogli ustalić szczegóły Twojej sesji krajobrazowej. Jesteśmy dostępni pod adresem email: info@chromaticstudio.pl lub telefonem: Mateusz Garsztka – 502 702 578.

Portfolio