Zdjęcia produktów

Packshoty / aranżacje / sesje lifestyle

Zdjęcia produktowe

Z pasją i profesjonalizmem fotografujemy produkty od kilkunastu lat. Nasze portfolio obejmuje tysiące zdjęć z różnych branż. Przekonaj się sam, przeglądając poniżej nasze portfolio. 

Dysponujemy nowoczesnym studiem fotograficznym, które pozwala realizować zdjęcia produktów dla Klientów o zróżnicowanych wymaganiach. Nasze studio pozwala nam także na aranżowanie produktów w ciekawym domowym otoczeniu.

Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie uzyskiwania odpowiedniego oświetlenia czy kompozycji decyduje o tym, że poznańskie Chromatic Studio radzi sobie doskonale z każdym wyzwaniem. Zdajemy sobie sprawę z ogromnej różnorodności produktów, dlatego każde zlecenie dotyczące zdjęć produktów traktujemy indywidualnie.

Lubimy wyzwania, dlatego podejmujemy się realizacji nietypowych projektów. Tworzymy scenografie i organizujemy kompleksowo plany zdjęciowe. Nie trzymamy się utartych sposobów fotografowania, dzięki czemu nasze realizacje wyróżniają się na tle konkurencji i pozwalają na osiąganie wyznaczonych celów promocyjnych.

Jak wygląda sesja produktowa?

Mając świadomość rosnących wymagań Klientów z miasta Poznań i całej Polski, oferujemy różnorodność w podejściu do fotografii produktowej.

Realizujemy zarówno perfekcyjne packshoty na jednolitych tłach, które eksponują produkt w każdym detalu, jak i lifestylowe sesje, które umieszczają produkt w naturalnym środowisku, nadając mu autentyczność i charakter.

Nasze podejście do zdjęć produktów zależy w dużej mierze od charakterystyki przedmiotów i potrzeb Klienta.

Znamy najbardziej aktualne trendy w zakresie fotografowania produktów i jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania. Jesteśmy elastyczni i gotowi zbudować dowolne aranżacje, zorganizować sesję w interesujących lokalizacjach, zapewnić profesjonalne wizażystki i modeli. Tworzymy również filmy produktowe, które dodają dynamiki do Twoich materiałów.

Gdzie robimy zdjęcia produktowe? 

Najczęściej realizujemy zdjęcia produktowe w naszym studiu w Poznaniu przy ul. Jeżyckiej 45/9

Produkty można dostarczyć osobiście lub po prostu wysłać do nas kurierem. Współpracujemy z klientami z różnych części Polski i UE.

Organizujemy także lokacje odpowiednie dla zaprezentowania produktów w naturalnym otoczeniu. Wybór miejsca zależy od tego, jaki rodzaj produktów fotografujemy, jakie są Twoje oczekiwania wobec sesji.

Chętnie podpowiemy gdzie najkorzystniej zrealizować zdjęcia produktów, tak aby jak najlepiej zaprezentować Twój asortyment.

Portfolio

Nasz dorobek to nie tylko ilość, ale przede wszystkim jakość. Zdjęcia produktów, które tworzymy, zdobyły uznanie firm takich jak Castorama, Bricomarche, Carry, Volkswagen, DINO, GOMEZ, Chaos by Marta Boliglova, Vicher, Q-workshop, Welmax, Vakomtek S.A. i wielu innych. Nasze zdjęcia przyciągają uwagę i pomagają w budowaniu silnego wizerunku marki.