Fotografia Wnętrz

Fotografia Wnętrz

 

Fotografia Wnętrz Poznań

Zdjęcia mieszkań, firm czy restauracji to dla nas chleb powszedni. Tworzymy sesje zdjęciowe dla architektów, deweloperów, biur nieruchomości, producentów mebli czy właścicieli nieruchomości. Zobacz więcej w naszym portfolio i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc. 

Zdjęcia wnętrz – dla kogo? 

Wspieramy architektów w dokumentowaniu ich projektów, prezentując je w sposób, który oddaje ich wizję i talent. Pomagamy deweloperom ukazać potencjał nowo wybudowanych mieszkań i budynków. Nasze zdjęcia pomagają biurom nieruchomości i właścicielom mieszkań w szybkiej i atrakcyjnej prezentacji ofert pod sprzedaż czy wynajem. 

Jak pracujemy? 

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie fotograficznym, dedykowanym fotografii wnętrz. Dzięki temu nie tylko odwzorowujemy wygląd miejsc, ale także podkreślamy ich charakter. Dodatkowo, korzystamy z drona, aby dostarczyć unikalne perspektywy w przypadku domów czy większych budynków. Jesteśmy z Poznania, ale dojazd do dowolnego miejsca w kraju i za granicą nie stanowi problemu.

Zdjęcia wnętrz – cennik 

Ceny dla najmniejszych sesji zdjęciowych w przypadku fotografii wnętrz zaczynają się już od kilkuset złotych, jednak zawsze ustalamy je indywidualnie dla każdego projektu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu otrzymania dokładnej wyceny. 

Kontakt 

Adres: Chromatic Studio, ul. Jeżycka 45/9, 60-864 Poznań

E-mail: info@chromaticstudio.pl

Telefon: Mateusz Garsztka – 502 702 578