Portret

Portret

Fotografia portretowa w Poznaniu

Realizujemy profesjonalne portrety – biznesowe, dla artystów, dla korporacji, jak i osób indywidualnych. Wykonujemy klasyczne, dopracowane portrety na jednolitych tłach, sesje w siedzibach firm, chętnie podejmujemy się także wszelkich niestandardowych pomysłów.

Portrety biznesowe

Tworzymy portrety biznesowe, które pomagają podkreślić Twój profesjonalizm i wiarygodność w świecie biznesu. Zwracamy uwagę na to żeby fotografowane osoby wyglądały w najlepszy możliwy sposób, zachowując przy tym naturalność poprzez nie rzucającą się w oczy zaawansowaną obróbkę zdjęć. Pracujemy ze sprawdzonymi wizażystkami i makijażystkami dla najlepszego efektu końcowego.

Portrety dla twórców i artystów

Realizujemy kreatywne sesje portretowe dla twórców, artystów, zespołów. Staramy się wydobyć indywidualny charakter fotografowanych osób, oddając ich kreatywność i pasję. Oferujemy sesje, które podkreślają twórczość każdego artysty.

Sesje wizerunkowe

Świetnie czujemy się także w wizerunkowych sesjach zdjęciowych dla firm prezentujących pracowników w trakcie pracy. Realizowaliśmy sesje zdjęciowe zarówno pracowników za biurkami, jak i pracujących w wielkich magazynach korporacji, czy też kierowców ciężarówek. Chętnie wczujemy się w ich rolę i przedstawimy w atrakcyjny sposób stanowisko pracy i firmę.

Portrety indywidualne

Potrzebujesz czegoś niestandardowego? Nie ma problemu! Zrealizujemy dla Ciebie (prawie) każdą sesję. Napisz tylko, czego potrzebujesz, a my damy Ci znać, co dalej. 

Studio fotograficzne Poznań 

Możesz odwiedzić nasze studio przy ulicy Jeżyckiej 45/9 w Poznaniu, gdzie stworzymy dla Ciebie magiczne zdjęcia w kameralnym i inspirującym otoczeniu.Możemy również przyjechać w dowolne miejsce, które wspólnie ustalimy. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami portretowymi lub masz pytania, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci stworzyć niezapomniane portrety.

Adres: Chromatic Studio, ul. Jeżycka 45/9, 60-864 Poznań

E-mail: info@chromaticstudio.pl

Telefon: Mateusz Garsztka – 502 702 578